Pieslēgšanās pircējiem
lv  |  en

KĀ NOPIRKT

Saruna

Reģistrācija

Lai piedalītos mežu e-izsolēs, sākotnēji nepieciešams veikt izsoles dalībnieka reģistrāciju. Izveidot dalībnieka profilu aizņems vien dažas minūtes Jūsu laika. Piedalīties izsolēs, izdarot solījumus, var tikai tā persona, uz kuras vārda ir tikusi veikta reģistrācija un kura ir tiesīga parakstīt pirkuma līgumu pēc izsoles.

Sadarbības līgums

Līgums par dalību izsolēs

Reģistrācijas procesā ir jānoslēdz dalībnieka līgums, kas atrunā pušu tiesības dalībai e-izsolē. Noslēdzot dalībnieka līgumu, Jums būs iespēja veikt neierobežotu solījumu skaitu par visiem mežiem, kas tiek piedāvāti solīšanai e-cirsma.lv sistēmā visu līguma darbības laiku. Līgumu ir iespējams noslēgt attālināti, parakstot to ar drošu elektronisko parakstu.

Sagatavošanas darbi

Drošības depozīts

Drošības depozīts kalpo kā apliecinājums tam, ka persona, kas veikusi reģistrāciju ir reāla un maksātspējīga, un tai ir tiesības rīkoties ar pārstāvētā uzņēmuma naudas līdzekļiem.

Izsole

Izsole

Dalībniekam ir tiesības piedalīties visās izsoļu sistēmā e-cirsma.lv aktīvajās izsolēs un veikt neierobežotu solījumu skaitu. Dalība izsolē ir bezmaksas.