Pieslēgšanās pircējiem
lv  |  en

5 SOĻI, KĀ IEGŪT VISAUGSTĀKO IESPĒJAMO CENU

Saruna

PIETEIKUMS VAI ZVANS

Pieteikums vai zvans ir pirmais solis, lai veiksmīgi pārdotu mežu e-izsolē. Sākotnēji mums būs nepieciešama pamatinformācija par mežu, kā arī mums ir svarīgi noskaidrot meža īpāšnieka prasības un vēlmes.

Meža vērtēšana

Meža vērtēšana

Lai veiksmīgi pārdotu mežu, ir skaidri jāzina tā vērtība. Novērtējot mežu, mēs noteiksim izsoles sākuma un slepeno cenu. Meža vērtēšana tiek veikta bez maksas.

Sadarbības līgums

Sadarbības līgums

Lai atrunātu pušu tiesības un pienākumus, tiek noslēgts sadarbības līgums par meža pārdošanu e-izsolē. Līguma slēgšanas brīdī meža īpašnieks ir informēts par izsoles gaitu, pārdošanas procesu, samaksu un termiņiem.

Sagatavošanas darbi

Sagatavošanas darbi

Tiks veikti visi nepieciešamie priekšdarbi, lai nodrošinātu veiksmīgu izsoli. Mēs bez maksas veiksim meža inventarizāciju, cirsmu sagatavošanu, īpašuma atdalīšanu un citus darbus.

Izsole

Izsole

Izsole tiek uzsākta, ievietojot informāciju par mežu e-izsoļu sistēmā, kura izsūta paziņojumu visiem reģistrētajiem dalībniekiem. Izsole vidēji ilgst 7-10 dienas, kuru laikā izsoles dalībnieki tiešsaistē veic solījumus ar augšupejošu soli un tās gaita tiek atspoguļota protokolā.