Pieslēgšanās pircējiem
lv  |  en

KĀPĒC UZTICĒT MUMS SAVU MEŽU

Mežu izsoles palīdz sakārtot meža nozari Latvijā un parāda meža īpašniekam, cik patiesībā maksā viņa mežs.

Apdrošināti darījumi

Pilnībā apdrošināti darījumi

1 000 000 Eiro ir atbildības limits, par kuru, sadarbībā ar AAS “Balta”, ir civiltiesiski apdrošināti visi mūsu darbinieki, kas ir tieši iesaistīti meža apsaimniekošanā un darījumu slēgšanā. Mūsu darbinieku profesionālas kļūdas gadījumā radušos zaudējumus sedz apdrošinātājs (POLISE NR. 692494113). Mēs uzņemamies atbildību pret mums uzticēto.

236
236 reģistrētie izsoļu dalībnieki

236 reģistrētie izsoļu dalībnieki

Par mežu sacentīses 236 izsoles dalībnieki, kas ir mežizstrādes uzņēmumi, pašmāju un ārvalstu investori no Eiropas. Ar katru no tiem ir noslēgts ilgtermiņa līgums par dalību visās mežu e-izsolēs, kas garantē veiksmīgu darījumu. Tie ir lieli un uzticami uzņēmumi, kuri, piedaloties mūsu organizētajās izsolēs, pierāda, ka atbalsta godīgas konkurences principus.

Bez slēptām komisijas maksām

Bez slēptām komisijas maksām

Mežu e-izsoles nolikums paredz, ka atlīdzību par izsoles organizatora darbu maksā izsoles uzvarētājs. Tā tiek aprēķināta, par pamatu ņemot izsoles gala rezultātu. Šajā komisijā tiek ietverta meža vērtēšana, cirsmu sagatavošana, izsoles organizēšana un citi darbi. Komisijas apmērs ir atkarīgs no veicamo darbu apjoma un tiek saskaņots ar meža īpašnieku.

Uzraudzīta mežizstrāde

Uzraudzīta mežizstrāde

Pēc izsoles tiek uzraudzīti mežizstrādes darbi, lai viss noritētu atbilstoši normatīvo aktu, meža īpašnieka un dabas aizsardzības prasībām. Mūsu izstrādātā uzraudzības sistēma ļauj sekot līdzi visiem darbiem un nepieļaut pārkāpumus. Mēs uzņemamies pilnu atbildību par visiem procesiem.