Pieslēgšanās pircējiem
lv  |  en

ATSAUKSMES

+

VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga""

Saskaņā ar 2019.gada 18.jūnijā noslēgto līgumu SIA "Forest Mentor Group" veic kompleksu meža apsaimniekošanas pakalpojumu Valsts akciju sabiedrības "Starptautiskā lidosta "Rīga" " (turpmāk tekstā — Pasūtītājs) īpašumā esošajos mežos. Ar SIA "Forest Mentor Group" pakalpojumiem esam apmierināti, darbi tiek paveikti rūpīgi un kvalitatīvi, ievērojot noteiktos termiņus. Elektronisko izsoļu sistēma www.e-cirsma.lv ir ērta un caurspīdīga, kas ļauj pakalpojuma sniedzējam sekot līdzi izsoles gaitai un tās dinamikai, ietaupa laiku dokumentu noformēšanai un ļauj iegūt labāko cenu. SIA "Forest Mentor Group" operatīvi reaģē uz Pasūtītāja pieprasījumiem, nepieciešamajām izmaiņām un piedāvā piemērotus risinājumus.
+

Kārlis Cerbulis

SIA "Forest Mentor Group" veic manu un manas ģimenes piecu meža īpašumu, vairāk kā 200 hektāru platībā, meža apsaimniekošanas darbus. Cirsmas apsaimniekošanas procesā tika pārdotas www.e-cirsma.lv izsoļu sistēmā, kas ļāva iegūt maksimālu cenu par cirsmām un ar rezultātu esmu ļoti apmierināts. Profesionāli tikai veikta cirsmu sagatavošana, izsoles organizēšana un mežizstrādes darbu uzraudzība. Tas ļāva justies droši par mūsu ģimenes meža īpašumiem. Komunikācija, darbu izpildes procesā, ar uzņēmuma darbiniekiem noritēja viegli un atbildes uz jebkuru mūsu jautājumu tika sniegtas nekavējoties. Turpmāk, noteikti, turpināšu izmantot SIA "Forest Mentor Group" pakalpojumus un www.e-cirsma.lv izsoļu sistēmu. Varu ieteikt tos arī citiem.
+

Aivars Mālnieks

Es uzticēju savas mammas meža ipašumā ietilpstošo cirsmu pārdošanu izsolē sistēmā e-cirsma.lv . Profesionālā izsoles organizēšana atspoguļojās rezultātā, kas bija augstāks nekā cerēts. lkdienā izsolei bija iespēja sekot līdzi, kā arī pēc izsoles saņēmu protokolu, kurā bija atspoguļota tās gaita, kas vēlreiz lika pārliecināties par sniegtā pakalpojuma caurspīdigumu. Individuāla pieeja un pretimnākoša attieksme līguma sastadīšanas un izpildes gaitā. lesaku cirsmu izsoles pakalpojumu ikvienam meža īpašniekam!
+

Velga Maksteniece

Par iespēju pārdot mežu izsolē uzzināju no paziņas, kura bija pārdevusi savu mežu sistēmā www.e-cirsma.lv. Visi sagatavošanas darbi izsolei tika veikti operatīvi un neilgi pēc līguma noslēgšanas arī tika uzsākta meža izsole sistēmā. Es nekad nebiju domājusi, ka sacensība par manu mežu būs tik spraiga. Izsoles gala rezultātā ieguvu summu, kas bija daudz augstāka kā cerēju. Droši varu ieteikt meža izsoļu sistēmu www.e-cirsma.lv jebkuram meža īpašniekam, jo šeit par iespēju nopirkt mežu sacenšas Latvijas lielākie uzņēmumi.